Platinum partner
15
Лет опыта
13
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
20
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
5236
Последний визит на сайт
сегодня
Продаж та Оренда Нерухомості - Київ та Передмістя

Продажа квартир (7)

  • 199 000 $
    1 943 $/м²

    Костя Гордиенко пер., 2-А

    БЕЗ КОМИССИИ Кловская Липки
    3 комнаты
    102 / 49 / 24 м²
    этаж 8 из 16
    сегодня
    Продаж Квартири Без Комісії Для Покупця! КИЇВ ЦЕНТР; ЛИПКИ; Провулок Костя Гордієнка, 2А; Печерський район. Квартира укомплектована всіма необхідними меблями та технікою для комфортного проживання. Три окремих спальні, Кабінет; Гардероб; Велика кухня студія. Два санвузли. Поверх 8 Загальна площа 102.40 кв.м. Житлова - 49.40 кв.м. (ТРИ ОКРЕМИХ КІМНАТИ) Кухня-Вітальня - 23.80 кв.м.
    Риелтор
  • 308 000 $
    2 628 $/м²

    Павловская ул., 26/41

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Вокзальная Солдатская слободка
    3 комнаты
    117 / 67 / 16 м²
    этаж 4 из 12
    2003 год постройки
    сегодня
    Продаж Квартири Без Комісії Для Покупця! Історичний ЦЕНТР Києва. Вулиця Павлівська, 26/41; Шевченківський район; Масив Солдатська слобідка. Будинок - 2003 року побудови. Монолітно-каркасний спец. проєкт. Квартира розташована на 3 поверсі. Загальна площа - 117.20 кв.м. Дві окремих кімнати - 16.90 кв.м. та 19.10 кв.м. Зал - 30.90 кв.м. Кухня - 15.60 кв.м. Два санвузли - 2.70 кв.м. та 8.00 кв.м. Битова кімната 2.70 кв.м. Квартира з ремонтом. Укомплектована всім необхідним для життя. Перегляди квартири в будь-який зручний для Вас час.)
    Риелтор
  • 79 999 $
    1 527 $/м²

    Анны Ахматовой ул., 35-А

    БЕЗ КОМИССИИ Позняки Позняки
    1 комната
    52 / 23 / 13 м²
    этаж 10 из 16
    2006 год постройки
    сегодня
    Продаж Квартири Без Комісії Для Покупця. Вулиця Анни Ахматової 35-А. Дарницький район. Масив Позняки. Станція метро Позняки 10 хвилин пішки. Будинок монолітно-каркасна - 2006 року. Два ліфти. Є Вантажний. Консьєрж. Квартира розташована на 10 поверсі з 16. в середині будинку. Індивідуальний лічильник на опалення.! Загальна площа - 52.40 кв.м. Кімната - 23.30 кв.м. Кухня - 12.80 кв.м. Великий балкон Є гардероб Перегляди за домовленістю.)
    Риелтор
  • 55 000 $
    993 $/м²

    Оноре де Бальзака ул., 81/1

    БЕЗ КОМИССИИ Троещина
    2 комнаты
    55 / 29 / 7 м²
    этаж 1 из 16
    сегодня
    Продаж Квартири Без Комісії Для Покупця. вулиця Оноре де Бальзака, 81/1; Деснянський район; Масив Троєщина. Квартира на 1 поверсі з 16. Загальна площа - 55.40 кв.м. Житлова площа - 29.40 кв.м. Кухня - 6.60 кв.м. Хол - 8.00 кв.м. Дві великих лоджії. Є погреб.
    Риелтор
  • 106 000 $
    1 247 $/м²

    Канальная ул. (Канальна), 8-Б

    3 комнаты
    85 / 45 / 17 м²
    этаж 9 из 25
    сегодня
    Продаж Квартири Здійснюється Без Комісії Для Покупця. Податки сплачує власник від оціночної вартості. Правовласності на квартиру оформлено, докуменит на руках. Житловий Комплекс Причал №8 - Цей проєкт ріалізован однією з найкращіх будівельних компаній Інтергалбуд. Концепція комплексу двір без машин. Під будинком є підземний паркінг. Поряд з Будинком чисте зариблене озеро. Квартира розташована на 9 поверсі з 25. Загальна площа - 85.20 кв.м. Житлова - 45.20 кв.м. Кухня - 17.20 кв.м. Два санвузли. Дві лоджії - Засклені панорамні вікна. Перегляд квартири можливий в будь-який зручний для Вас час.
    Риелтор
  • 210 000 $
    1 508 $/м²

    Саксаганского ул., 70-Б

    3 комнаты
    139 / 104 / 18 м²
    этаж 6 из 6
    сегодня
    Хочу квартиру в Центрі; Історичний будинок? Ліфт до мрій? Ранок зі смачною кавою на великій кухні? Келих вина в вечорі на доху з панорамою на центр міста? Є... Продаж квартири без комісії для покупця! Будинок з Ліфтом! Київ; Центр; Голосіївський район; вулиця Саксаганського 70-Б. Будинок з Ліфтом! Для справжніх поціновувачів архітектури та вікової надійності. Квартира Двоярусна. Займає шостий та мансардний поверх. Має три окремих спальні. На першому ярусі: дві окремих спальні 17.60 кв.м. та 20.50 кв.м. Велика кухня - студія - 18.30 кв.м. Санвузол - Ванна - 5.70 кв.м. Два не засклених балконів (вул. Саксаганського та двір) Другий ярус: Окрема кімната - 17.70 кв.м. та кімната-зала вільно...
    Риелтор
  • 260 000 $
    4 348 $/м²

    Трускавецкая ул., 10-Д

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Осокорки Позняки ЖК RiverStone
    1 комната
    60 / 17 / 22 м²
    этаж 11 из 25
    сегодня
    НАЙКРАЩА квартира в ЖК RiverStone. Є місце в підземному паркінгу. Квартира не експлуатувалась. Вікна на Дніпро. Шикарний від. Тиша. Загальна площа 60 кв.м. 11 поверх. Будинок обладнаний генератором. Всі комунікації працюють без світла. Перегляди в будь-який зручний для Вас час.)
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: